Про нас

Компанія “Топка” надає повний комплекс послуг пов’язаних з продажем та установкою димоходів з нержавіючої сталі. Продукція Димком Львів. Димоходи є оптимальним рішенням для відводу диму і продуктів згоряння від сучасних   котлів , камінів , пічного обладнання , на загальнодоступні види палива дерево , газ , брикети , тріска, пелети біомаса. За допомогою модульних труб з нержавіючої сталі можна інтегрувати як в початкові стадії будівництва, так і в уже готові об’єкти житлового й комерційного призначення.

Виготовляються з аустенітних сталей високої якості марок (AISI 316L, AISI 309, AISI 304). Дані марки стійкі до впливу високих температур, агресивних кислот, корозії. Це забезпечує довговічність димохідної системи. В наявності є керамічні труби для димоходів Українського та Польського виробництва.

Велика номенклатура елементів і комплектуючих для модульних труб дозволяє створювати автономні системи димовидалення будь-якої протяжності, діаметра і конструкції.

Вся продукція сертифікована.

Для того щоб купити димохід зв’яжіться з нами по вказаному телеф. 097 142 50 21
Наші спеціалісти порадять Вам, який димохід підійде для Вашого опалювального приладу. Підберуть і прорахують всі необхідні комплектуючі. При потребі виконають монтаж.

ЧОМУ НАС ОБИРАЮТЬ

Безкоштовна доставка

Ми здійснюємо безкоштовну доставка наших димоходів по Україні при замовленні від 9999грн.

Якісний монтаж димоходів

Наші спеціалісти якісно та оперативно змонтують вам димохід та зекономлять вам кошти

Кваліфікована підтримка

Наші менеджери завжди допоможуть з вибором димоходів та проконсультують на рахунок монтажу