Димоходи прямокутні

Димоходи прямокутні

Виготовляються з нержавіючої сталі за розмірами замовника.

Крім овальних, в деяких випадках при монтажі димохідної системи, (наприклад, при монтажі всередині старих каналів з цегли), застосовуються прямокутні димарі з нержавіючої сталі, для виготовлення яких використовується найкраща сталь таких марок:

  1. AISI 304. Має високий показник стійкості до кислот, характеризується довговічністю, зазвичай використовується для димоходів одностінного типу, які призначаються для низькотемпературних котлів.
  2. AISI 309. Володіє прекрасними жароміцними характеристиками, без зміни форми і структури, такі димоходи можуть протягом тривалого періоду, стійкі до температури до 1000 градусів Цельсія. Підходять такі димоходи для твердопаливних опалювальних і банних теплових генераторів.
  3. AISI 316. Нержавіюча сталь даної марки підходить для виробництва прямокутних димоходів, завдяки поєднанню кислотостійких і жароміцних характеристик. Застосовуються такі димоходи для всіх типів котельних установок.

В інтернет – магазині нашої компанії «Топка», клієнти з усіх регіонів України мають можливість купити за доступною ціною прямокутні димарі з нержавіючої сталі заводського виробництва, висока якість яких підтверджено відповідними сертифікатами.

В категорії немає товарів