Камінна топка Dovre ZEN 102

Предзаказ
0
Код товару: Камінна топка Dovre ZEN 102
64980грн.
Знайшли дешевше?
Скорочений опис
 Всі моделі Dovre (Довре) виготовлені з точки зору максимальної теплової ефективності. Герметичність і регуляція подачі повітря для горіння дозволяють здійснювати контрольоване, повільне горіння. ... Читати далі...

 Всі моделі Dovre (Довре) виготовлені з точки зору максимальної теплової ефективності. Герметичність і регуляція подачі повітря для горіння дозволяють здійснювати контрольоване, повільне горіння. Час горіння одноразової закладки дров становить до 8 годин.

  Можливість розподілу тепла від каміна до інших приміщень дозволяє повною мірою використовувати теплову потужність каміну, а також рівномірно обігрівати весь будинок, навіть до 200 м2. Деякі моделі камінів Dovre (Довре) використовують подвійну систему згоряння, що підвищує ефективність роботи пристрою та зменшує викиди в атмосферу. Спалюючи дрова в камінах і печах камінних Dovre (Довре)ми отримуємо багато дешевого тепла і неповторну атмосферу вдома.

  У 2015 році, DOVRE (Довре) отримав престижну норвезьку нагороду "Інновації біоенергетики" за дизайн і інноваційну технологію горіння каміну на дровах Dovre (Довре) ZEN (Зен). завдяки виключно ефективній системі горіння і рівнем споживання, цей камін є прекрасним еко- рішенням для кожного будинку.

 Користування дров`яними камінами Dovre (Довере) ZEN (Зен) не викличе ніяких труднощів. завдяки герметичному клапану регулюється первинний і вторинний повітряний повітряний потік, додатково є можливіть придбати набір для збільшення висоти ніжок каміну. Двосторонній маленький і компактний камін Dovre Zen 102, проте з хорошими характеристиками, що забезпечить відмінне горіння і високу продуктивність. Компанія пропонує 10-річну гарантію на придбані камінні топки та печі камінні.

Габарити В*Ш*Г (мм.)

765*580*340

Технологія вторинного допалу

Так

Комплект підведення повітря

Так

Вага (кг.)

100

Мінімальна потужність (кВт.)

5

Наявність шибера

Відсутній

Паливо

Дерево

Матеріал топки

Чавун

ККД (%)

80

Діаметр димоходу (мм.)

150

Leave a review

Будь ласка авторизуйтесь або створіть обліковий запис для того, щоб написати відгук.