Камінні топкиКамінна топка – це основна частина будь-якого сучасного каміна. Саме в ній відбувається процес горіння палива з виділенням теплової енергії, яка служить для опалювання приміщення. Ми пропонуємо Вам придбати найкращі зразки камінних топок від лідерів світового ринку компаній Kawmet та Kratki за доступною ціною. В асортименті представлені моделі потужністю від 9 до 18 кВт.

В сучасних камінах переважно використовуються топки закритого типу. Але вони оснащені скляними дверцятами, що дозволяє спостерігати за відкритим вогнем. Дверцята можуть відкриватись у вертикальному напрямку або прямо. Це дуже зручно, адже дозволяє обрати підходящу модель у відповідності до особливостей приміщення.

Камінні топки з чавуна


Конструкція виконана з литих чавунних частин, що між собою поєднуються за допомогою болтів. Для надання камінній топці герметичності, по контуру вони оброблені спеціальним составом, що витримує нагрів до високих температур.

Основною перевагою конструкцій з чавуну є висока теплопровідність та теплоємність металу. Топка досить швидко нагрівається та довгий час утримує тепло, повільно прогріваючи повітря. Чавунні конструкції ідеальні для установки в приміщеннях, де в край важливо швидко отримати тепло.

Серед мінусів топки варто визначити можливість порушення герметичності. В умовах інтенсивної експлуатації герметик може перегоріти. Вийти з ладу може й сама камінна топка, але це не робить такі доступні конструкції менш популярними.

Сталеві камінні топки


Представляють собою комбіновані конструкції. Камера згоряння в них має керамічне жаростійке облицювання, а корпус – виготовлений з металу. Для виготовлення камінних топок використовується високолегований сталь, що відрізняється пластичністю.

В порівнянні з чавунними сталеві топки більш надійні, практичні, довговічні. Вони не бояться навіть дуже інтенсивної експлуатації. Внутрішня поверхня камери згоряння для підвищення тепловіддачі та захисту корпусу від перегрівання облицьована термостійкими матеріалами (кераміка, вермикуліт, шамот).

Завдяки пластичності матеріалу, камінні топкі зі сталі можуть мати будь-яку конфігурацію. Матеріал добре піддається обробці, саме тому виробники можуть запропонувати користувачам великий вибір фасадів. Сталеві топки також можна виготовити не тільки за стандартними кресленнями, а й на замовлення (за індивідуальним проектом), тому що якісний та пластичний матеріал дозволяє втілити будь-які рішення.

Чавунні та сталеві топки з доставкою


Інтернет-магазин «Топка» – це місце, де можна придбати за доступною ціною якісні камінні топки з чавуну та сталі. В асортименті представлене надійне та сертифіковане опалювальне обладнання польського виробництва. Великий вибір моделей (з трьохстороннім, кутовим правим/лівим, пласким склом та пр.) дозволить швидко обрати потрібний варіант.

Сталеві топки мають невелику вагу. Саме тому вони можуть бути встановлені навіть на другому поверсі заміського будинку. Чавунні топки відрізняються надійністю, функціональністю, тривалим терміном служби.

Усі моделі оснащені новітньою системою допалювання димових газів, що утворюються при згорянні твердого палива. Це дозволяє підвищити ефективність приладу. Крім того, в топках, що представлені на нашому сайті, реалізована функція «Чисте скло», завдяки якій ризик утворення сажі та кіптяви на склі мінімальний.

Топки Kawmet та Kratki відрізняються простотою експлуатації. Завдяки колосникам та зольникам обслуговування опалювального приладдя не викликає жодних проблем.