Електрокаміни

Електрокаміни

  Електрокаміни спроможні забезпечити повноцінний обігрів приміщення. Вони мають низку декоративних елементів, що дозволяють гармонічно влитися до будь-якого дизайну інтер’єру. Особливість такого обладнання полягає в тому, що воно не потребує додаткового догляду. Все, що залишається зробити користувачу – увімкнути його і насолоджуватися теплом без додавання палива.

Різновиди електрокамінів

У електрокамінах декоративне вогнище виглядає реалістично та ефектно. Дрова в ньому імітують різні стадії горіння – від легкого тління вугілля до займання устрою колод. Сучасні виробники пропонують різні варіанті електрокамінів.

1.   Підлогові, котрі є готовим рішенням для будинку. Конструкція такого обладнання проста і мобільна. Додаткового облицювання чи монтажу камінного порталу вони не потребують. Встановлюються підлогові електрокаміни біля стіни, в центрі кімнати, в кутку. Такі моделі стануть зручними у використанні, особливо якщо площа приміщення невелика.

2.   Настінні, котрі монтуються безпосередньо в стіну. Зовні вони виглядають як звичайний телевізор, і у вимкненому стані не акцентують на собі увагу. Перевага такого типу електрокамінів полягає в високій потужності та можливості обігріти невелике за площею приміщення.

3.   Вбудовані, котрі монтуються в заздалегідь підготовлені ніші або камінні портали. Зовні вони імітують традиційний варіант каміна.

Розрізняють моделі камінів залежно від місця їх розташування в кімнаті. Виділяють кутові, приставні й острівні варіанті. Перший вид (кутовий) використовується для економії простору в кімнаті. Його достатньо встановити в будь-якому куті. Приставні електрокаміни встановлюються впритул до стіни або фасаду меблів. Вони також мають компактні розміри і не займають багато корисного простору. Острівні варіанти призначені для встановлення в приміщеннях із великою площею, оскільки в такому випадку вони є окремим елементом декору і пристроєм для обігріву.

Принцип роботи електрокамінів

Електрокаміни можуть бути закритого та відкритого типів. В приладах закритого типу за обігрів відповідає спіраль, впаяна в скляну трубку (тен). У відкритих моделях до тену приєднуються керамічні деталі, а обігрів відбувається за рахунок вбудованого вентилятора.

Реалістичність імітації полум’я досягається за рахунок ламп та світлових фільтрів. Найбільший ефект від імітації полум’я досягається в моделях, споряджених рідкокристалічним дисплеєм або парогенераторами з технологією 3D.

Основні якості та переваги електрокамінів

Сучасний електрокамін має багато переваг у порівнянні з традиційними моделями:

·      простота монтажу;

·      різноманіття модельного ряду;

·      відсутність необхідності будувати димохід чи встановлювати витяжку;

·      використовується екологічно безпечне паливо;

·      високий рівень протипожежної безпеки;

·      доступна вартість.

Функція опалення приміщення реалізується в електрокамінах за рахунок інфрачервоного випромінювача або теплової конвекції. В теплу пору можна вимкнути дану функцію та насолоджуватися декоративним полум’ям.

 

Якщо Ви бажаєте наділити своє житло теплом та затишком, тоді варто зупинитися саме на електричних моделях камінів. На сайті нашого інтернет-магазину представлено багато різних варіацій та модифікацій такого обладнання, котрі влаштують кожного покупця своєю якістю, вартістю і функціональністю. Ми співпрацюємо виключно з надійними виробниками, тому готові запропонувати сертифікований товар. Залишайте заявку на сайті або зателефонуйте за вказаними номерами, і ваша мрія про теплий вогник здійсниться, а ми зробимо все для того, щоб це відбулося якомога швидше.

В категорії немає товарів