Газове обладнання

Газове обладнання

Турбуючись про навколишнє середовище, наша компанія випустила у продаж обладнання, що працює на газі. Використання газового палива значно скорочує викиди в атмосферу СО. Під час згоряння природного газу не утворюються шкідливі сполуки сірки та сажа. Категорія газове обладнання включає наступні пристрої:

·      газові топки;

·      пелетні печі;

·      газові обігрівачі.

Газові топки: особливості й критерії вибору

Обладнання такого типу раціонально використовує природний газ, який є основною паливною сировиною. Воно універсальне у використанні, тому що може встановлюватися у квартирах, будинках, на дачах. Газові топки поєднують у собі найкращі якості та властивості традиційних камінів, при цьому вирізняються елегантним та сучасним дизайном. Прості, проте водночас неперевершені форми, дозволяють їм поєднуватися з будь-яким дизайном інтер’єру, як сучасним, так і класичним.

Перш ніж придбати таке газове обладнання, варто звернути увагу на декілька критеріїв:

·      стиль та форма (моделі можуть мати декілька фасадів, бути прямими, кутовими або трьохсторонніми);

·      потужність (вираховується для площі приміщення, в якому прилад буде встановлено);

·      вартість.

Асортимент нашого інтернет-магазину пропонує на вибір декілька варіантів газових топок. Якщо у вас виникли труднощі з вибором – зверніться за консультацією до менеджера.

Пелетні печі

Печі-каміни, які працюють на пелетах, користуються великою популярністю серед споживачів. Безсумнівні переваги дозволяють їм посідати лідируючі позиції поряд із традиційними пристроями. Серед основних переваг використання такого обладнання особливої уваги заслуговують:

·      високий рівень ККД і тепловіддачі;

·      автоматична система розпалу та регулювання потужності роботи печі;

·      простота монтажу та обслуговування;

·      економічність;

·      здатність обігріти приміщення, площа якого досягає 250 км. м.

Встановлюючи у своєму будинку такі печі, можна значно зменшити витрати на обігрів приміщення, а також позбавити себе від необхідності постійного контролю процесу згоряння палива. Недолік таких пристроїв полягає в тому, що паливо згоряє рівномірно, а отже бажаного потріскування не буде чути.

Газові обігрівачі: переваги й принцип роботи

Опалювальні прилади такого типу використовують в якості основного джерела енергії природний газ. Причому деякі моделі обігрівачів можуть споживати паливо не тільки з газопроводу, а й з балонів. Однак принцип роботи обігрівачів і спосіб обігріву приміщення може кардинально відрізнятися. Популярні моделі газового обладнання використовують традиційний спосіб обігріву приміщення – нагрівання повітря всередині будинку. Інфрачервоні моделі працюють за іншим принципом – нагріваються розташовані всередині предмети, а не повітря.

Переваги газових обігрівачів наступні:

·      економічність та доступність споживачу;

·      відсутність необхідності підводити водяний теплоносій або підключатися до електромережі;

·      широка сфера застосування;

·      надійність та безпека.

За принципом роботи розрізняють моделі конверторні, інфрачервоні, каталітичні, газові.

Ми пропонуємо якісне газове обладнання, котре підійде для будь-яких умов експлуатації. Довіряючи досвідченим продавцям ви отримуєте гарантію надійної та безпечної роботи. У продажу продукція виключно від перевірених брендів за доступною вартістю. Також замовити газове обладнання можна не виходячи з дому, залишивши запит на офіційній сторінці магазину.

 

Наші послуги – не лише продаж камінів та обладнання, а й доставка по території України, монтаж та сервісне обслуговування.

В категорії немає товарів