Монтаж

  • ВСТАНОВЛЕНО БІЛЬШ НІЖ 200 ДИМОХІДНИХ СИСТЕМ

Ціна Гільзування від 250 грн. за м/п.

Установка зовнішнього димоходу від 350 грн. за м/п.

Приклади виконаних робіт ви можете побачити на нашій сторінці на фейсбуку.

www.facebook.com/topkalviv

Ціна монтажу залежить від багатьох запитань, відповівши на які , ми зможемо сказати приблизну вартість установки.
Розміщення димаря зовні будівлі (по фасаду):
– товщина стіни через яку буде проходити димар, з чого вона зроблена ?

– висота і діаметр димохода ?

– виліт даху над рівнем стіни ?

Розміщення димаря усередині будівлі або усередині цегельної шахти (через дах):
– кількість і товщина перекриттів, через які буде проходити димар?

– висота і діаметр димохода ?

– разміри цегельної шахти ?

– чи є доступ на дах ?

– Чи потрібна автовишка ?

Для того щоб прорахувати вартість матеріалу і ціну роботи , передбачений виїзд спеціаліста на об’єкт.

Що це нам дає ?

Фахівець зможе правильно скласти схему проходження димоходу як у середині приміщення так і зовні. (по фасаду будівлі).

Пам’ятайте безпека Вашої системи опалення в першу чергу залежить від правильної роботи димоходу.

НАШІ РОБОТИ

Монтаж сендвіч димоходу для тв. котла віадрус. в с. Сороки Львівські. Для того щоб було зручніше чистити горизонтальний участок димохідної труби , прийняли рішення зробити трійник з ревізією (хрестовина ). Матеріал димоходу Сталь марки AISI-309 та , 316.  Підтримує всю конструкцію опорний стакан та стінові кронштейни. Для надійної міцності на з’єднаннях труб між собою використані обжимні хомути. Робота була зроблена за 5 год.

Проблема даного об’єкта заключалася в тому що до цегляної шахти яка не була прогільзованою був підключений сучасний тв. котел. Висота димоходу для даного котла була за малою. Господар вирішив наростити її за допомогою металевої труби , яку утеплив ватою і нічим не захистив від атмосферних опадів. Утеплювач швидко промок від першого дощу і вже не виконував своєї функції. Конденсат який утворювався стікав по цегляній шахті і просочувався крізь неї. Приїхавши на виїзд і огллянувши всю картину в цілому, прийняли рішення встановити окремий приставний димохід з нерж. сталі.  Робота була зроблена за 7 год.

Монтаж ізольованого димоходу для каміна у Львові.  д. 200 мм. Міжповерхове перекриття захищене ізоляційними плитами на основі силікату кальцію. Які витримують температуру до 1000°С. Для обходу крокви використані коліна 45°. Отвір в дасі зароблений спеціальним кровельним елементом мастер флеш.  Робота була зроблена за 8 год.

Монтаж зовнішнього димаря з нержавійки AISI 316L для твердопаливного котла. д. 200 мм. було проведено у м. Стрий. Матеріал:  труби  , трійник ,  коліна 45 , опорний стілець , збірник конденсату , стінові кронштейни , хомути обжимні. Хомут під розтяжку для установки розтяжних тросів. Робота була зроблена за 7 год.

Гільзування димохідної шахти вставками з нержавіючої сталі овального перетину 120 /220 мм. марки  AISI 316 для твердопаливного котла. Завдяки заокругленості кутів там не збирається сажа і не спостерігається завихрення димових газів. Висота димаря 9 м.  Робота була зроблена за 5 год.

Наші спеціалісти провели установку приставного сендвіч димоходу для генератора на рідке паливо мазут. в м. Львові у медичному університеті. Оскільки при спалюванні мазуту виділяється багато агресивного конденсату, в тому числі сірчана кислота , яка в свою чергу є руйнівним фактором для димохідної труби. Для таких цілей ми запропонували використати нержавіючу сталь марки AISI-316 яка є стійка до корозійного впливу агресивного кислотного конденсату , що утворюється в процесі згоряння. Головним чином сірчана кислота.
Діаметр димоходу 150 / 220 мм.
Дізнатися які марки нерж. сталі ще використовують для димарів, можна на сайті в категорії рекомендації.

Гільзування цегляного каналу та підключення до нього дров’яної печі буржуйки. Діаметр вихідного патрубка печі 100 мм. Для збільшення діаметра на 120 мм. було використано спеціальний редукційний перехід. Також було передбачено шибер (кагла) для регулювання тяги та збереження тепла в будинку. Труби та комплектуючі виготовлені з якісних марок сталі AISI 309 та AISI 316. Робота була зроблена за 3 год.

Замовити монтаж