Пастикові димоходи Almeva

Пастикові димоходи Almeva

Almeva AG - виробник якісних димходов

 Компанія Almeva AG була заснована 1993 року як така, що мала розробляти найякісніші вихлопні системи у Європі.

В 1996 році була випущена її перша високоякісна фторопластова вихлопна система PVDF-Almeva з діаметрами від 75 до 250 міліметрів. У зв'язку з тим, що попит на більш дешеві полімерні вироби значно зріс, компанія Almeva AG негайно вирішила розширити свій асортимент продукції.

Як розвивався бренд

З часом площі заводу компанії стало бракувати для нових вимог виробництва. Тож щоб мати можливість виготовляти достатню кількість вихлопних систем, на які невпинно зростав попит, компанії довелось змінити місце розташування. Будівельний комплекс, який би відповідав потужностям виробництва, компанія знайшла в Уцввлі. Але асортимент нової вставної системи діаметром 80, 110, 125 та 160 міліметрів поступово зростав, і наявних виробничих та складських приміщень загальною площею близько 1000 метрів квадратних стало замало. Треба було розвиватися, і 2003 року Almeva AG змушеа була переїхати в місто Швейзерхолц. Утім популярність не припиняла зростати навіть за межами Швейцарії. Асортимент довелося збільшити за рахунок діаметрів у 200, 250, 315 міліметрів і налагоджувати постачання у досить велику кількість європейських країн.

Постійне зростання попиту на обладнання спонукало компанію Almeva AG знову зайнятись пошуком ще більших потужностей. Випадково власникам Almeva AG вдалося придбати дуже велику територію в Бішофсцелле, так що проблема дефіциту простору була нарешті вирішена. Понад 10000 найменувань товарів компанії наразі стали доступними для її клієнтів по всій Європі. За останні роки Almeva AG значно збільшилась і на даний час складається з Almeva Group з головним офісом у Бішофсцелле і філіями у Німеччині, Італії, Іспанії, Франції, Греції, Чехії, Словаччині, Угорщині, та Польщі. З їхніх виробничих баз надходять поставки у понад 23 європейські країни.

Постійний впевнений ріст якості послуг, які Almeva AG надає своїм клієнтам, призвів до того, що у 2015 році, компанія включила у свій асортимент товари бренду ЕКА- провідного виробника в Німеччині вихлопного обладнання з нержавіючої сталі переважно для твердого палива. А 2018 року Almeva AG придбала генеральне агентство Exidraft, провідного європейського виробника витяжних вентиляторів димоходу та супутнього обладнання і аксесуарів.

Причини популярності

На українському ринку Алмева існує понад десять років і здобула репутацію стабільної, надійної компанії, яка має партнерів у кожному місті країни. Це можуть бути монтажні організації, магазини, що продають опалювальну техніку, — до кого б ви не звернулись, працівники компанії зможуть негайно виїхати до вас, надати консультацію та виконати якісний монтаж обладнання Almeva AG. Спеціалісти компанії мають індивідуальний підхід до вирішення будь-якого питання кожного зі своїх клієнтів.

Адже Almeva AG – це сучасна і надпотужна компанія, що займається не тільки виробництвом та постачанням якісної продукції, а й турбується про навчання та підвищення кваліфікації своїх співробітників. Надає постійну інформаційну та технічну підтримку своїм споживачам. Всі її системи відведення диму та конденсату компонуються з усіма конденсаційними, турбованими газовими котлами будь-якої потужності, які тільки існують в Україні. Всі товари та послуги компанії Almeva AG мають відповідні європейські сертифікати якості.

В категорії немає товарів