Димоходи керамічні

Димоходи керамічні

Димарі керамічні


У будівництві нового або ремонті вже існуючого приватного будинку, особлива увага приділяється димоходу. Адже він забезпечує відведення продуктів згоряння при роботі каміна, котла або печі. При виборі такого продукту, потрібно звернути увагу на якість. Димарі виготовлені з кераміки вважаються одними з найкращих в експлуатації. Адже вони здатні витримувати температуру до 1100 градусів за Цельсієм. А матеріал з якого вони виготовлені довговічні і не піддаються до впливу кислот на нього.

Переваги керамічних димоходів:

мають гладку внутрішню поверхню;
вогнестійкі;
довговічні;
хороша тяга;
вологостійкі;
кислотостійкі;
термін служби досягає тридцяти років.

Недоліками є:

висока ціна;
складність установки.

Керамічні димарі універсальні в застосуванні. Їх використовують для опалювальних печей, банних комплексів і камінів.

Конструкція складається з:

Внутрішньої труби.
Зовнішня оболонки.
Теплоізоляційна труба.

Саме по внутрішній трубі відбувається вихід димових газів в атмосферу.

Зовнішня оболонка призначена для застосування негорючих матеріалів, таких як цегла, бетон, керамзитові блоки і силікатні плити.

Теплоізоляційна труба має високу щільність і товщину 30 -60 міліметрів.

установка димоходу

Щоб встановити керамічний димар, роблять міцну бетонну основу, армованими прутами діаметром десять міліметрів, яке повинно бути виставлено за рівнем. Далі ставлять конструкцію вертикально, без всяких відхилень. Відстань між стінами має бути не менше шістдесяти сантиметрів. Наступним етапом є укладання гідроізоляційної плівки на основу. Першим встановлюють керамзитовий блок, потім відрізок керамічної труби, обгорнутий теплоізоляцією. Саме в такому порядку зводиться весь димохід. Перед установкою кожного елемента кріплення, варто строго перевіряти його цілісність. При виявленні відколів або тріщин слід негайно замінити пошкоджену деталь на нову. В подальшому будівництві або ремонті це дозволить уникнути необхідності розбирати весь димохід.

Купити цей товар можна в спеціалізованих магазинах Києва. А також можна вибрати в будь-якому інтернет магазині України. Димохід можна сказати одна з найважливіших частин в будинку. До його придбання необхідно підійти з усією відповідальністю. Тому що вентиляція повітря у всьому будинку, запорука безпеки здоров'я всіх членів сім'ї.