Новини

Які проблеми можуть виникати при експлуатації димаря зі сталі, способи їх усунення
Димар з нержавіючої сталі - одна з найважливіших складових автономної системи опалення. Якщо він підібраний правильно, то забезпечує стабільне і справне функціонування котла, безпеку людей і самих будівель. Зважаючи на це, важливо простежити за тим, щоб димохід характеризувався: високою газощільністю; статичною міцністю; стійкістю до корозії.
Що таке конденсат і яку загрозу він несе димоходу
Щоб зрозуміти що таке конденсат і які причини його виникнення, слід для початку трохи звернутися до історії. Згідно ще радянським нормативам і вимогам до систем димоходів, вихідна температура з котла повинна була знаходитися на рівні не менше 150 градусів. Завдяки таким високим вимогам виключалася можливість появи не тільки конденсату, а й багатьох речовин, які деструктивно впливали на конструкцію димаря.
Як правильно обрати сендвіч димохід
Двоконтурні сендвіч димоходи – оптимальний варіант для відкритого розміщення труби, що веде від топки. Конструкція такого типу складається з двох, розміщених один в одному, труб різного діаметру. У проміжку між ними прокладається негорючий утеплювач, стримуючий тепло і не дозволяє нагрітися зовнішній стороні до критичних параметрів.
Рекомендації по вибору марки сталі
Надійність, довговічність і безпека – такі вимоги повинні пред’являтися не тільки до опалювальних систем, а й до димоходу, який відповідає за забезпечення  функціонування всієї опалювальної системи в цілому. Якісно виконаний димохід є гарантією комфортного і безпечного життя в будинку. Сучасні високотехнологічні опалювальні системи пред’являють більш високі вимоги до пристрою димоходів. 
Корозія та марки сталі
Безпека є головним критерієм при виборі димоходу. Необхідно правильно вибирати матеріали для виготовлення конструкції для димоходу. Якісний метал використовується для надійності та безпеки. В експлуатації димохідної труби значення правильного вибору марки сталі є основним критерієм, який впливає на тривалість терміну служби пристосування.
Правила підбору, монтажу та експлуатації димоходів topka-dymohod
Загальні положення. Димохідні системи topka-dymohody  призначені для відведення продуктів згоряння від теплового обладнання, а також збору конденсату, який утворюється в процесі експлуатації обладнання. Димоходи можуть застосовуватись для різного теплового обладнання, як побутового, так і промислового призначення , що працюють на різних видах палива: дрова, пеллети, природний та зраджений газ, дизельне паливо.

Показано з 1 по 6 з 6 (всього 1 сторінок)