Керамічні димоходи Jawar


Керамічні димоходи Jawar

Кераміка ізостатичного пресування, яку використовують в димохідних трубах Jawar, має ряд переваг перед традиційною. Під час випалу ізостатичного кераміки заготовка з глини піддається рівномірному тиску з усіх боків, що змінює мікроструктуру матеріалу.

Важлива перевага перлітобетону перед керамзитобетоном (як і ізостатичного кераміки перед традиційною) - більш легку вагу.

Істотний плюс модульних димохідних систем будь-якого типу - швидка збірка димоходу за принципом з'єднання елементів конструктора. У комплект керамічної димохідної системи Jawar входить не тільки набір стандартних модулів, але і ряд додаткових елементів для складання «під ключ». Це: пустотілі перлітові блоки; мінеральна вата для утеплення труб; керамічні димохідні труби; литий трійник для приєднання димоходу до обладнання; лицьова панель і ревізійна двері; керамічний збірник конденсату; вентиляційна решітка; шаблон і керамічний клей (кислотостойкий силікон) для герметичної збірки труби; конусний кожух димоходу; ізоляційна кришка і т. д.